Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Chełmiec

Chełmiec, małopolskie

  • 4 500 zł
  • 114 m²
  • 39,47 zł/m²

Zdjęcie

Piotr

Skontaktuj się

Dom Chełmiec

Chełmiec, małopolskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

4 500 zł

114 m²

39,47 zł/m²

Dom Chełmiec

Zaktualizowane: 12 maja 2026

4 500 zł 114 m² 39,47 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
100 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Kaucja:
8 000 zł

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

100 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Kaucja:

8 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 500 zł / miesiąc
  • Dostępny: natychmiast
  • Charakterystyka domu 114 m², 4 pokoje; stan: wysoki standard (dom pod klucz)
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2024
  • Działka: 100 m²
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 8 000 zł / 2-krotność czynszu
  • Kuchnia: z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 12.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

NOWOCZESNY DOM NAROŻNY SZEREGOWY PREMIUM | 114 m² | OGRÓDEK 100m² | 3 MIEJSCA PARKINGOWE | CHEŁMIEC UL. SZEROKA
Do wynajęcia wyjątkowy nowoczesny narożny dom szeregowy o powierzchni 114 m² z prywatnym ogródkiem 100 m², położony w spokojnej i prestiżowej części Chełmca przy ul. Szerokiej.
Nieruchomość została wykończona w bardzo wysokim standardzie z dbałością o każdy detal. (...)

Agent

Piotr

572 774...

572 774 133

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została